Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Захворювання зубів і ясен завжди пов’язані з неприємними відчуттями, а в екстрених випадках вони викликають нестерпний біль. Тому стоматологи рекомендують регулярно (кожні 3-4 місяці) відвідувати стоматологію, щоб пройти профілактичний огляд.

Мережа стоматологічних центрів «Улибка» — це стоматологічна клініка, яка використовує передові технології, цифрове обладнання, тому гарантує вам найточнішу діагностику зубів в Миколаєві.

Як проводиться процедура в кабінеті стоматолога? Гелі, використовувані стоматологами, мають більш високу концентрацію відбілюючого агента — 16%, 22% або 38%. Тому лікар спочатку захищає ясна спеціальними пастами і гумовою прокладкою (латексної пластиною), а потім завдає гель на зуби, очищені абразивними шарами. Процедура триває близько години. Іноді теплове, світлове або лазерне випромінювання використовується для прискорення процесу.

Як зберегти білосніжну усмішку надовго? Ефект відбілювання може тривати від 2 до 5 років, все залежить від того, як ви доглядаєте за зубами після процедури. Досить чистити їх два рази в день, завжди стежити за гігієною і станом порожнини рота і регулярно (кожні шість місяців) відвідувати стоматолога для проведення профілактичних сеансів.

Після кожної процедури, протягом 3 годин, утримуйтеся від вживання напоїв і барвників, а також від куріння. Справа в органічній захисній плівці зубів, яка руйнується під час процесу відбілювання і знову утворюється з слини тільки через 3 або більше годин.

Буває, що після процедури на зубах залишаються маленькі темні плями. В цьому випадку вам необхідно звернутися до фахівця, який визначить причину і усуне неприємний дефект.

Які протипоказання до процедури?

Хімічне відбілювання зубів можна проводити:

Неповнолітнім особам
Вагітним і годуючим жінкам
При алергії на активний компонент гелю
Захворювання пародонту, слизових оболонок і карієсу
Якщо встановлені коронки, полімери, неякісні пломби
Реконструкція зубів з використанням кераміки, штифтів, фотополімерів Наявність на зубах ерозії, тріщин, клиновидних дефектів, оголених коренів, каріозних порожнин
Сильно зношена емаль за віком або за патологічним причин
Крім медичних протипоказань можна виділити ще один нюанс — природний колір зубів.
Коли їх відтінок жовтий, відбілювання буде ефективним. А коли коричневий і тим більше сірий, на жаль, хімічна процедура навряд чи дасть результати.