Хірургія

Хірургія

Видалення зубів

В області стоматології кваліфіковані лікарі завжди докладають всіх зусиль для збереження натурального зуба. Але якщо хвороба знаходиться на пізній стадії, єдиним можливим способом вирішення проблеми є усунення зуба.

Причини для видалення зуба:

Сильне руйнування зубів глибоким карієсом Значне пошкодження пародонта Зламаний зуб Неправильне положення зуба в порожнині рота (надкомплектні зуби) Етапи видалення зубів

Діагностика
В кожному окремому випадку стоматолог проводить комплексну діагностику, щоб визначити, чи є шанси на відновлення зуба, не вдаючись до видалення. Якщо лікар переконаний в необхідності видалення зуба, будуть проведені додаткові аналізи для виявлення активних інфекцій. Іноді перед видаленням зуба пацієнтові необхідно пройти курс лікування антибіотиками.

Анестезія
Перед початком процедури хірург-стоматолог анестезує зуб і навколишні тканини. Видалення зуба Лікарі нашої клініки проводять видалення безболісно — під час процедури пацієнт може відчувати лише незначний тиск. Одужання Щоб виключити можливість ускладнень, в кінці процедури видалення зуба лікар надає докладні інструкції пацієнтові щодо подальшої допомоги в області хірургічного втручання. Через 1-2 тижні лунка, в якому знаходився хворий зуб, поступово заповнюється кісткою і перестає нагадувати про своє існування. Приблизно через місяць процес загоєння буде остаточно завершено. Протезування Через певний проміжок часу після видалення починається зсув сусідніх зубів. Це створює дискомфорт при жуванні і проблеми з скронево-нижньощелепного суглобу. Щоб уникнути таких ускладнень, лікарі рекомендують замінити видалений зуб на штучний. Переваги нашої клініки Видалення зуба в клініці проводиться зубними хірургами, використовуючи кращі сучасні болезаспокійливі і заспокійливі засоби під час процедури. Це забезпечує пацієнтам комфортне та безболісне лікування. У клініці проводяться всілякі видалення зубів, від молочних зубів до складних маніпуляцій для нетипового видалення корінних зубів. Не ризикуйте своїм здоров’ям, приходьте до нас на лікування!

Видалення ретинованного зуба

Видалення ретинованного зуба Ретеновані зуби — це ті, які не можуть повністю прорізатися самостійно. Вони частково залишаються всередині кістки або частково під слизовою оболонкою. Вони не можуть прийняти участь в жувальній процесі. В результаті цього часто виникають ускладнення — карієс, що переходить на сусідні зуби, запалення ясен, неправильний прикус, періодонтит, пародонтоз.

Хірургічне видалення. Це необхідно в наступних випадках:

Пацієнт відчуває біль
Спостерігається набряк слизових оболонок і ясен Існує ризик зміни положення інших зубів Необхідність протезування Існує ризик розвитку періоститу або остеомієліту Наявність хронічного пульпіту або періодонтиту Необхідно ортопедичне лікування, яке вимагає додаткового вільного місця Якщо ретенірованим є зуб мудрості, то показанням для видалення може бути наявність карієсу у сімки. Тільки після втручання можна провести повне лікування ураженого карієсом ділянки.

Як видаляють ретеновані зуби? Видалення ретинованого зуба є однією з найскладніших операцій в хірургічній стоматології. Для його реалізації лікар повинен володіти точними знаннями в області анатомії. Анатомічна будова коренів буде грати вирішальну роль, тому при діагностиці часто необхідно проводити рентгенографію.

Хірургічне втручання проводиться під місцевою анестезією. Його здійснюють в декілька етапів:

Надріз м'яких слизових тканин У кісткової тканини формується отвір за допомогою бормашини Проводиться видалення зуба Кісткові фрагменти витягуються з м'яких тканин Проводиться антисептична обробка Шви накладаються на рану Якщо розмір зуба великий, його необхідно видалити вроздріб. Якщо є гнійно-запальний процес, операція повинна бути проведена негайно. Вся процедура може зайняти до трьох годин.

Реабілітаційний період і можливі ускладнення Слід зазначити, що в результаті хірургічного втручання виникнуть різні ускладнення. Ось чому ви не повинні відкладати з медичною допомогою. Після операції потрібен ретельний догляд. Пацієнт повинен утриматися на деякий час від прийому їжі. Рекомендується уникати будь-яких термічних процедур протягом дня.

Важливо розуміти, що успіх лікування залежить не тільки від правильно проведеної операції, але і від післяопераційного догляду. Він заснований на особистій гігієні.

На повне відновлення після операції потрібно близько 3-4 тижнів. Спочатку пацієнт може відчувати біль при відкритті рота. Може з’явитися невеликий набряк. Такі наслідки є нормою. Пацієнт може спостерігати їх близько 2-5 днів.

Тривога повинна викликати симптоми, які тривають більше п’яти днів. Серйозні ускладнення зазвичай є результатом інфікування рани після операції. Одним з найбільш поширених ускладнень є синдром сухого лунки. При цьому синдромі всередині операційної рани не утворюється кров’яний згусток. В результаті може розвинутися альвеоліт.

Реалізація хірургічного втручання повинна довірятися тільки досвідченим зубним хірургам. Ключем до завершення лікування є дотримання правил післяопераційного догляду. Уникайте можливих ускладнень — скористайтеся послугами фахівців мережі центрів стоматології «Улибка»! Ми використовуємо новітнє стоматологічне обладнання, безпечні анестетики. Операція буде виконана блискуче, що вас приємно здивує!

Остеопластика

Остеопластика — це збільшення обсягу кісткової тканини щелепи пацієнта в стоматологічній клініці. Він використовується при атрофії кісток, незалежно від причин, які його викликали. Найчастіше операція проводиться перед дентальної імплантацією. Операція може бути проведена різними методами, в залежності де потрібно наростити кістку і нарощені в нашій стоматологічній клініці операції остеопластики проводяться з використанням новітнього німецького обладнання і з використанням сучасних технологій.

Методи нарощування кісткової тканини щелепи У стоматології існує кілька методик збільшення обсягу кістки. Вони виконуються за допомогою хірургічних втручань. Розглянемо методи остеопластики, виконувані хірургами нашої клініки.

Аугментація кістки — це остеопластика нижньої і верхньої щелепи з використанням штучних або донорських матеріалів. Кісткова аутотрансплантация є одним з варіантів аугментации — це пересадка кістки самого пацієнта. Спосіб ефективний через відсутність реакції відторгнення.

Синус-ліфтинг — процедура нарощування кісток верхньощелепної пазухи. Виконується остеопластика верхньої щелепи. Спосіб полягає в збільшенні обсягу дна верхньощелепної пазухи.

Матеріали, використовувані в остеопластике При виконанні остеопластики ми використовуємо тільки матеріали, схвалені в клініці:

Аутотрансплантат - кісткова тканина, взята у пацієнта. Добре приживається і не викликає алергічних реакцій організму Алотрансплантат - матеріал, взятий у іншої людини. Трансплантація проводиться тільки після спеціальної обробки, що робить донорську тканину імунно-нейтральною. Після обробки організм не сприймає донорські матеріали як щось чуже і не відкидає їх. Великою перевагою є відсутність необхідності попередньо видаляти тканини для трансплантації від пацієнта Ксенотрансплантати - матеріал для трансплантації тваринного походження (в основному від великої рогатої худоби) Аллопласт - це трансплантат, отриманий штучним шляхом, наприклад, з металу і кераміки При побудові кісткової тканини фахівці нашої клініки успішно використовують всі ці трансплантати. Щоб визначити оптимальний матеріал, лікарі проводять ретельне вивчення ситуації кожного окремого пацієнта.

Показання та протипоказання до проведення операції Показання до операції по збільшенню тканини щелепи визначаються тільки наявністю об’єктивних медичних підстав.

Коли остеопластика необхідна При атрофії щелепної кістки внаслідок видалення зуба При травматичному руйнуванні кісткової тканини При природженому дефіциті кісткової тканини Найчастіше необхідність збільшення кісткової тканини виникає при імплантації зубів.

Але остеопластика, навіть при наявності показань, не завжди може бути виконана.

Це неможливо зробити в наступних ситуаціях Гострі або хронічні запальні процеси порожнини рота Онкологічне захворювання При грудному вигодовуванні Під час вагітності При остеопорозі Зниження імунітету Захворювання кровоносної системи Психічне захворювання Щоб виявити наявність протипоказань, лікарі нашої клініки проводять ретельне обстеження пацієнта, в тому числі збираючи дані анамнезу.

Етапи остеопластики Операція остеопластики — це хірургічне втручання в організм людини, яке вимагає від хірурга певних знань і практичного досвіду. Лікарі в стоматологічній клініці «посмішка» в повній мірі володіють цими якостями. Крім того, операції виконуються за методиками, які успішно пройшли клінічні випробування.

Короткий алгоритм підготовки і проведення операції:

Обстеження пацієнта Вибір методу і тактики виконання операції Відбір кісткового матеріалу для трансплантації Знеболювання пацієнта ефективними місцевими анестетиками Забезпечення доступу в зону імплантації кісткового матеріалу Виконання прямої інтеграції матеріалу в кістку Ушивання існуючих технологічних надрізів Чому клієнти обирають нашу клініку? Вибір сотень клієнтів нашого стоматологічного центру далеко не випадковий. Наша клініка в Миколаєві славиться досвідченими лікарями з величезним досвідом, новітнім німецьким обладнанням для діагностики та виконання стоматологічних процедур. Крім того, фахівці нашої клініки не дотримуються встановлених закономірностям, для кожного пацієнта вони знаходять індивідуальне рішення проблем.

Ми виконаємо остеопластики за найкращою ціною в Миколаєві і з кращою якістю!

Резекція верхівки кореня

Сучасна стоматологія спрямована на профілактику різних стоматологічних захворювань, лікування і збереження зубів, а не їх видалення. Операція по резекції верхівки кореня зуба (апекса) дозволяє впоратися з важкими формами запалення в області верхівки без видалення зубів.

Що таке резекція кореня зуба? Резекція верхівки кореня зуба — це хірургічна операція з видалення частини верхівки кореня і прикореневій кісти. Ця зубозберігаючі операція проводиться в тих випадках, коли ендодонтичне лікування каналів не допускається.

Як проходить операція? Найбільш поширена резекція передніх зубів розташована на верхній щелепі. Операція на далеких зубах вимагає багато праці і часу. В середньому резекція займає 40-60 хвилин.

Етапи операції:

Підготовка зубів. Перед операцією канали зуба пломбують не більше ніж за 1-2 дня, щоб уникнути інфекції і подальшого запалення. Знеболення. Як і інші операції, резекція проводиться під анестезією Доступ до апексу. Робиться розріз на слизовій оболонці ясен. Потім, використовуючи спеціальні інструменти, акуратно отслаивают його від кістки і робиться отвір в кістковій стінці. Резекция верхушки корня. Через полученное отверстие хирург-стоматолог вырезает верхушку корня вместе с кистой. Якщо порожнину, що утворилася в результаті операції, є великий, вона заповнюється синтетичною кістковою тканиною. Після заповнення порожнини, ясна укладають на місце і накладають шви. Післяопераційні рекомендації В період реабілітації пацієнтові призначають протизапальні і знеболюючі препарати для профілактики інфекцій і зменшення больових відчуттів. Також фахівці радять виключити надмірні фізичні навантаження, відмовитися від відвідування лазні та тривалого перебування на морозі. Крім того, ви повинні бути обережні з харчуванням: вживання алкоголю, гарячої, холодної, гострої і твердої їжі заборонено.

Особливі вимоги до гігієни порожнини рота: тільки щадні зубні пасти і полоскання. Додатково рекомендується промити антисептиками (хлоргексидин, фурацилін). Ретельне дотримання всіх післяопераційних рекомендацій дозволить уникнути можливих ускладнень.

Корекція вуздечки

П'єзохірургія П’єзохірургія — новітня розробка в області хірургічної стоматології, в якій виконуються різноманітні складні і прості хірургічні процедури. Ці операції виконуються за допомогою ультразвукового ножа, який за допомогою ультразвукових хвиль абсолютно атравматично і безболісно розсікає тканини, що дуже важко отримати за допомогою звичайного хірургічного ножа або бору. Ультразвуковий апарат працює на відстані, не торкаючись тканин. Він ріже навіть самі тверді тканини, в той час як м’які тканини залишаються неушкодженими. Показання до застосування: Імплантація зубів Кісткова пластика Хірургічне лікування тканин пародонту, а також зміцнення рухомих зубів Видалення кіст і гранульом Переваги: Тривалість операцій скорочена на 20% Розріз в кілька разів менше і тонше Процедура менш травматична і безболісна, крововтрата мінімальна Досягаються важкодоступні місця Ультразвук має дезінфікуючу ефектом, що призводить до прискорення Загоєння тканин і відновлення пацієнта в цілому Сприятливий прогнозований результат операцій Відсутність контакту з тканинами під час хірургічних процедур Протипоказання: Абсолютними протипоказаннями до даної методики є наявність патологій з боку серцево-судинної системи, встановленого кардіостимулятора, захворювань крові, цукрового діабету, порушень центральної нервової системи, а також захворювань імунної системи.

П'єзохірургія

П’єзохірургія — новітня розробка в області хірургічної стоматології, в якій виконуються різноманітні складні і прості хірургічні процедури. Ці операції виконуються за допомогою ультразвукового ножа, який за допомогою ультразвукових хвиль абсолютно атравматично і безболісно розсікає тканини, що дуже важко отримати за допомогою звичайного хірургічного ножа або бору. Ультразвуковий апарат працює на відстані, не торкаючись тканин. Він ріже навіть самі тверді тканини, в той час як м’які тканини залишаються неушкодженими.

Показання до застосування:
Імплантація зубів
Кісткова пластика
Хірургічне лікування тканин пародонту, а також зміцнення рухомих зубів
Видалення кіст і гранульом

Переваги:
Тривалість операцій скорочена на 20% Розріз в кілька разів менше і тонше Процедура менш травматична і безболісна, крововтрата мінімальна Досягаються важкодоступні місця Ультразвук має дезінфікуючу ефектом, що призводить до прискорення Загоєння тканин і відновлення пацієнта в цілому Сприятливий прогнозований результат операцій Відсутність контакту з тканинами під час хірургічних процедур

Протипоказання:
Абсолютними протипоказаннями до даної методики є наявність патологій з боку серцево-судинної системи, встановленого кардіостимулятора, захворювань крові, цукрового діабету, порушень центральної нервової системи, а також захворювань імунної системи.