Протезування зубів

Протезування зубів

У наш час технології активно розвиваються та застосовуються передові методи у стоматологічній сфері. Популярною технікою у стоматологічній промисловості є протезування. Пацієнти мають можливість робити протезування за великої відсутності зубів. Завдяки цьому методу можна відновити зубний ряд, який знаходиться в поганому стані.

Протезування зубів, відновлення втрачених зубів, відновлення структури та функції жування. Протезування зубів у наш час є одним із найпопулярніших способів відновлення зубної емалі. Протези виготовляються на спеціальному високоточному сучасному обладнанні. Виробництво протезів постійно удосконалюється завдяки новим розробкам у стоматологічній промисловості. Відсутність зубів чи одного їх є проблемою як естетичного, і медичного характеру. Це може принести незручності людині у її звичайному житті. За рахунок неповного зубного ряду може бути порушено прикус. Щоб уникнути протезування, необхідно звернутися до ортопеда або фахівця. Цей метод відновлення зубної тканини допоможе уникнути низки проблем та знову повернути здорову усмішку людині.

Типи зубного протезування Існують різні види естетичного зубного протезування: Незнімні зубні протези коштують дорожче, ніж зубні протези, що знімаються, оскільки незнімні зубні елементи характеризуються високою міцністю і високою біологічною сумісністю матеріалів, що використовуються з людським організмом. Цей спосіб відновлення зубної тканини може бути виконаний кількома способами. Все залежить від конкретного клінічного випадку.

Такими методами є:

Обточування сусідніх зубів для встановлення на них фіксованих зубних протезів
Спосіб без обточування полягає в установці зубного імпланту. На нього нарощується коронка.
Імплантат може бути виготовлений із титану або діоксиду цирконію.
Коронки найчастіше ставляться з металу, кераміки, металокераміки або, у разі тимчасового варіанту, із пластику або металопластику

Фіксоване протезування може бути виконане з використанням наступних типів протезів:

Вкладки – це пломби, які виготовляються в лабораторних умовах за індивідуальними зліпками. Здебільшого вони керамічні. Вкладки підходять максимально точно, відрізняються високою естетичністю, довговічністю та непомітними у зубному ряду. Вініри є керамічні пластини, що покривають емаль зовнішнього зуба. Подібними платівками коригують форму та колір. В основному використовується для протезування передніх різців Люмініри – це найтонші керамічні пластинки. Такі платівки не вимагають попереднього обточування, їх можна зняти Зубна коронка – це елемент, який важко відрізнити від натурального зуба. Такий протез є одним із найпопулярніших Міст – це структура, що складається з кількох коронок. Цей протез прикріплений до здорових зубів чи коріння. Зубний імплантат служить титановим «коренем», яке вживлюється в кістку в області втраченого зуба. Потім на імплантат ставиться штучна коронка Чи не кожна стоматологія може успішно проводити протезування під ключ. Через непрофесійну процедуру у пацієнта можуть виникнути ускладнення. Важливо правильно розрізняти ускладнення та можливі короткочасні післяопераційні відчуття. Якщо в результаті у пацієнта протягом перших трьох днів спостерігається невелика кровотеча в області розрізу ясенної тканини, невеликий набряк або невеликий періодичний біль, які пригнічуються знеболюючими засобами, то не варто турбуватися. У тих випадках, коли виникає сильний біль, який не припиняється навіть після прийому знеболюючих, та кровотеча, яка не припиняється, варто негайно звернутися до стоматології за допомогою.